Ηράκλειτος Φροντιστήρια Τρίκαλα

Facebook
Ηράκλειτος - Φροντιστήρια - Τρίκαλα

Επιτυχόντες 2014 - 2015

Επιτυχόντες 2014 - 2015 - Ηράκλειτος

Σιάφη Εβελίνα ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Λύπα Ζωή ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
Πούλιου Χαρά ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Κωνσταντίνου Ειρηναίος ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
Ποντίκα Στέλλα ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
Κωτούζα Ιωάννα ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Αργυρίου Βαλάντης ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Καμπλιώνη Δέσποινα ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τσιαντούλας Κωνσταντίνος ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
Κωσταρέλλου Βιργινία ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)
Μουστάκας Νίκος ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Ραρρά Όλγα ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Καρανίκα Ελένη ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Καραθανάση Στεφανία ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Βαιόπουλος Ευάγγελος ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
Παπακωνσταντίνου Ευαγγελία ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΩΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Κανάτας Γιάννης ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) ΣΩΜΑΤΑ
Τζίγκας Κωνσταντίνος ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Θεμελής Βασίλης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Γιάγκος Δημήτρης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (Β0Λ0Σ)
Ρίζος Δημήτριος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (Β0Λ0Σ)
Μορογιάννης Απόστολος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Λεπεντσιώτης Παναγιώτης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
Σκύφτα Γεωργία ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
Πάλλας Δημήτρης ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
Κίτσος Αλέξανδρος ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Κυρίτσης Γιάννης ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
Πατσιάς Χρήστος ΙΚΑΡΩΝ (Σ.Ι) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
 Μπίλα Δήμητρα ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
Μπαρτζιώκας Χρήστος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Πλαστάρα Μαρίνα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σκούτα Βάσω ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Λαδόπουλος Αθανάσιος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
Σταμούλης Νίκος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
Κόσσυβα Βασιλική ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Καραγεώργου Νίκη ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Αγγελή Μαρία ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Μπαντόλας Μάριος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
Ζιώζιας Γιώργος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)
Ντιντή Μελίνα ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
Σκουμπουτής Θανάσης ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
 Κουτσονάσιος Γρηγόρης ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ρουσιαμάνης Φίλιππος ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Αργυρίου Νίκος ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
Παπακώστα Μαρία ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
Γκοβίνα Ελένη ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΙΝΗ)
Γκίκα Κατερίνα ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Τσουτσουλοπούλου Αθανασία ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Χύτα Μαριάννα ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Βακουφτσή Βένια ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Τζιοβάρα Μαρία ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κιώρης Σωτήρης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
Γρηγορίου Γιώργος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
Μπαλατσούκας Στέφανος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
Γεωργούλα Άννα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Νικλητσιώτης Ευάγγελος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Πουλιανίτη Ανδρεάνα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Κούτσιας Βαγγέλης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
Παπαπολύκαρπου Ελένη ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τσιρωνάς Ευάγγελος ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Νίκα Ευαγγελία ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Αλεξίου Κατερίνα ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Σουλιώτη Όλγα ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Κουτής Γιώργος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
Ζαχαράκης Βάιος ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τρικαλιάρης Χρήστος ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Αγκαλλίου Ρενάλντο ΠΟΛΙΤΙΚΩΝΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ)
Τσολάκης Ραφαήλ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
Μπαρούτα Μαρία ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μπέλλου Ειρήνη ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
Γκαμπλιώνης Νικόλαος ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Τζιοβάρα Ευαγγελία ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
Παπαδημητρίου Ιωάννης ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Αλέκου Χάρις ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Παπαδημητρίου Απόστολος ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
Ντόκα Θεόδωρος ΧΗΜΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
Οικονόμου Κωνσταντίνα ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Παππάς Κωνσταντίνος ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κωτούλα Ναυσικά ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)