Ηράκλειτος Φροντιστήρια Τρίκαλα

Facebook
Ηράκλειτος - Φροντιστήρια - Τρίκαλα

Επιτυχόντες 2013 - 2014

Επιτυχόντες 2013 - 2014 - Ηράκλειτος

ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΕΙΡΗΝΗ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ 
ΧΛΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) 
ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΓΑΡΔΙΚΑ ΡΟΔΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΠΙΖΙΩΤΑ ΒΑΙΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ   ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΚΑΡΝΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΑΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)  
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ)
ΔΙΓΓΕΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΖΟΡΜΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
ΚΑΤΡΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΑΚΑ ΑΡΕΤΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΖΑΜΠΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΚΑΝΑΤΑ ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΒΛΑΧΟΚΩΣΤΑ ΖΩΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΜΠΕΛΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΤΖΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΣΕΓΓΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)
ΜΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΜΙΧΟΣ ΒΑΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) 
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) 
ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΣ ΦΩΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΛΩΝΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΛΙΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΚΡΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΟΥΣΑΪΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) 
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΝΙΝΙΚΑ ΦΑΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΠΑΛΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΡΟΥΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 
ΤΣΙΝΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΚΟΥΤΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΝΤΑΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΩΤΟΥΖΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΠΑΠΑΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΤΡΙΚΚΑΛΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΓΚΟΤΖΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΙΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΓΚΟΒΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) 
ΑΓΝΑΝΤΗ ΧΡΥΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)  
ΚΑΣΤΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΛΑΠΑΝΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΑΛΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΦΦΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΜΟΥΖΗ ΕΛΕΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΡΑΜΕΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΟΣΣΥΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΟΥΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΣΚΥΦΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΤΡΩΝΗ ΕΛΕΝΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)