Ηράκλειτος Φροντιστήρια Τρίκαλα

Facebook
Ηράκλειτος - Φροντιστήρια - Τρίκαλα

Επιτυχόντες 2012 - 2013

Επιτυχόντες 2012 - 2013 - Ηράκλειτος

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΟΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΙΩΤΑΣ ΒΑΙΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΜΑΝΔΑΛΙΑ ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΞΑΦΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΒΟΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΕΦΕΛΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΙΝΙΚΑ ΦΑΝΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΤΖΕΡΕΜΕ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΠΑΛΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ 
ΛΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ  ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΚΑΤΣΙΚΑ ΛΥΔΙΑ  ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΚΑΛΤΣΟΥΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΑΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤ. ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛ. (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΠΕΡΙΒΑΛ. & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΓΚΑΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΒΛΑΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 
ΓΚΑΤΖΗΜΑ ΑΡΕΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΜΜΑΤΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) 
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΑΡΚΟΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΜΠΑΜΠΑΝΑΡΑΣ ΒΑΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΕΚΑ ΑΜΑΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΤΟΥΠΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΤΟΥΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
ΠΕΣΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
ΛΑΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤ. ΜΗΧ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΛΕΚΤ. ΜΗΧ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΗΛΕΚΤ. ΜΗΧ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΤΑΧΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΛΑΠΑΝΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΓΕΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΙΑΝΝΙΤΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΙΩΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΒΑΙΟΣ  ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 
ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 
ΠΑΖΑΡΑΚΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) 
ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΠΕΤΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΑΣΙΟΥ ΛΥΔΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΚΟΨΑΧΕΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) 
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΑΜΟΥ
ΒΑΣΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΗΧ. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦ. (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΡΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΜΗΧ. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦ. (ΠΑΤΡΑ) 
ΠΑΤΡΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΣΚΥΦΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧ. ΠΕΡΙΒΑΛ. ΚΑΙ ΜΗΧ. ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) 
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΓΚΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ
ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ
ΒΛΑΧΟΚΩΣΤΑ ΖΩΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΖΩΗ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΛΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΑΣΤΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΑΧΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΕΜΠΑΠΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΗΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΡΙΖΑΡΓΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΩΤΟΥΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΑΛΕΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΝΤΑΙΛΙΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) 
ΓΙΑΝΝΟΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΣ ΜΑΤΕΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΡΟΥΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΣΑΒΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΚΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΡΕΤΖΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΜΑΛΙΩΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΜΠΑΡΣΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΠΑΛΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) 
ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΤΑΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΚΟΦΦΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 
ΜΠΙΛΙΑΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΣΙΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΤΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΘΩΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΜΠΑΣΙΟΥΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) 
ΧΥΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) 
ΤΣΟΓΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ) 
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΑΤΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΣΙΑΝΑΤΕΛΗ ΜΑΝΤΩ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ 
ΑΝΔΡΕΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΟΥΡΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 
ΦΛΟΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΣΙΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΛΕΚΟΥ ΧΑΡΙΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΓΛΑΣΤΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)